У Дівичківський Будинок культури завітав цирк «Веселун»

4 серпня 2018 року у Будинку культури відбувся цирк для дітей та дорослих. Дітей чекала весела, жартівлива програма, що складалася з семи станцій: фокус «Садочок», виступ грайливої дресерованої собачки, «музикалка», номер «Резиночка», фокус «Труси», номер «Акробат», екзотичний африканський удав. Циркова програма  була різноманітною, тривала протягом однієї години та розрахована і на дітей, і на дорослих, тому цікаво та весело було усім глядачам.

13:44 06.08.2018

День народження

Виконком Дівичківської сільської ради вітає директора Стовп’язького НВО «ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО» Клименка Анатолія Миколайовича з днем народження!

16:03 23.07.2018

День народження

Виконком Дівичківської сільської ради вітає старосту Ковалинського старостинського округу Манзюка Віталія Івановича з днем народження!

08:33 23.07.2018