Київська область, Переяслав-Хмельницький район

Повідомлення про оприлюднення проектів

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

оприлюднено 21.04.2020 року

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності», постанови КМУ від 24.05.2017р. №483,  у відповідності до норм Податкового кодексу України, та з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, виконавчий комітет Дівичківської сільської ради повідомляє про наміри оприлюднити проект регуляторного акту рішення Дівичківської сільської ради « Про затвердження Положень та ставок місцевих податків і зборів на території  Дівичківської сільської ради  на 2021 рік» та аналіз регуляторного впливу зазначеного регуляторного акту.

Проект спрямований на розширення бази оподаткування, задоволення потреб громадян та суб’єктів підприємницької діяльності в здійсненні господарської діяльності та захисті їх законних прав та інтересів, залучення додаткових коштів до місцевого бюджету.

Проект регуляторного акта разом із відповідним аналізом регуляторного впливу розміщено на офіційному сайті Дівичківська громада  «Регуляторна політика» – «Проекти регуляторних актів». Запрошуємо  до співпраці щодо внесення зауважень та пропозицій до даного проекту рішення.

Зауваження та пропозиції надаються до виконавчого комітету  Дівичківської сільської  ради за адресою:

Адреса для звернень: 08456, Київська область, Переяслав-Хмельницький район, с. Дівички, вул. Сонячна, 1-а

Графік роботи: Пн -Чт з 8.00 до 17.00

Пт. з 8.00 до 16.00

Обідня перерва: з 12.00 до 12.45

Сб.,Нд.: вихідні дні.

Електронна адреса: divigkirada@ukr.net

Контактні телефони: (04567) 2 31 19

Зауваження та пропозиції приймаються протягом одного місяця з дня його оприлюднення  у письмовому, електронному та/або усному вигляді (засобами телефонного зв’язку).

Повідомленння про оприлюднення проекту регуляторного акту.

Проект рішення розроблено виконавчим комітетом Дівичківської сільської  ради Переяслав-Хмельницького району Київської області.

Проектом рішення передбачається врегулювання питань пов’язаних з утриманням домашніх тварин на території Дівичківської сільської  ради та аналіз регуляторного впливу зазначеного регуляторного акту.  .

Проект регуляторного акта разом із відповідним аналізом регуляторного впливу розміщено на офіційному сайті Дівичківська громада  «Регуляторна політика» – «Проекти регуляторних актів». Запрошуємо  до співпраці щодо внесення зауважень та пропозицій до даного проекту рішення.

Графік роботи: Пн -Чт з 8.00 до 17.00

Пт. з 8.00 до 16.00