Київська область, Переяслав-Хмельницький район

Постанови ТВК від 06.10.2020 р.

ПЕРШІ  ВИБОРИ ДЕПУТАТІВ МІСЦЕВИХ РАД ТА СІЛЬСЬКИХ, СЕЛИЩНИХ, МІСЬКИХ РАД ОБ’ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД ІВІДПОВІДНИХ СІЛЬСЬКИХ, СЕЛИЩНИХ, МІСЬКИХ ГОЛІВ

25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Дівичківська сільська територіальна виборча комісія                        Бориспільського району  Київської області

ПОСТАНОВА №51

20  год 00 хв                                                                                                              село Дівички

06 жовтня 2020року

Прийняття рішення  про  скасування реєстрації кандидата у депутати сільських  селищних, міських рад (Дівичківської ОТГ з кількістю виборців до 10 тисяч)

Відповідно до п.1 ч.1, ч. 3 ст.231, ч.5  ст.231 Виборчого Кодексу ,ч.1 ст.8 цього Кодексу, постановляє:

1.  Скасувати реєстрацію  кандидата   у депутати Дівичківської сільської ради Дівичківської об’єднаної територіальної громади у багатомандатному виборчому окрузі №3 від Київської обласної організації  ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ» - Штефан Ольгу Олексіївну

Голова  Дівичківської сільської

територіальної виборчої комісії:                                         Я.Петрик

СекретарДівичківської сільської

територіальної виборчої комісії:                                              Н.Любанська

ПЕРШІ  ВИБОРИ ДЕПУТАТІВ МІСЦЕВИХ РАД ТА СІЛЬСЬКИХ, СЕЛИЩНИХ, МІСЬКИХ РАД ОБ’ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД І ВІДПОВІДНИХ СІЛЬСЬКИХ, СЕЛИЩНИХ, МІСЬКИХ ГОЛІВ

Дівичківська сільська територіальна виборча комісія

Бориспільського   району  Київської  області

ПОСТАНОВА № 54

20 год 10 хв                                                                                                        село Дівички

06 жовтня  2020 року

Про затвердження форми, тексту, ступеня захисту та кольору виборчого  бюлетеня  з виборів депутатів  Дівичківської сільської ради Дівичківської об’єднаної територіальної громади Бориспільського району Київської області в  багатомандатних  виборчих  округах.

Відповідно до ч.1 ст.240 ВКУ, ч.2 ст. 240 ВКУ, ч.4 ст.240 ВКУ ,ч.5 ст.240 ВКУ,  ч.6 ст.240 ВКУ, ч.2 ст.241 ВКУ постановляє:

1.         Затвердити форми виборчих бюлетенів:  відповідно до постанови  ЦВК №295 від 24 вересня 2020 року (додаток 9) та відповідно до вимог, передбачених Законом, встановити  ступінь захисту  у вигляді захисної сітки визначеної поліграфічним підприємством, яке буде  виготовляти виборчі бюлетені.  Встановити, що виборчі бюлетені для  голосування у відповідних виборчих округах повинні бути однаковими за розміром, надруковані державною мовою на однаковому папері та розміщений  на одному аркуші, з текстовою частиною лише з одного боку,   та відповідного змісту, кремового кольору з виборів депутатів Дівичківської сільської  ради для голосування в багатомандатних виборчих округах.

Голова Дівичківської сільської

територіальної виборчої комісії                                                               Я. Петрик

Секретар Дівичківської сільської

територіальної виборчої комісії                                                                Н. Любанська

Дівичківська сільська територіальна виборча комісія

Бориспільського   району  Київської  області

ПОСТАНОВА №55

20 год  17 хв                                                                                                              село Дівички

06  жовтня  2020 року

Про затвердження форми, тексту, ступеня захисту та кольору виборчого  бюлетеня  з виборів сільського голови  Дівичківської сільської ради Дівичківської об’єднаної територіальної громади Бориспільського району Київської області в єдиному одномандатному  сільському виборчому окрузі.

1. Затвердити форми виборчих бюлетенів:  відповідно до постанови  ЦВК №295 від 24 вересня 2020 року (додаток 13) та відповідно до вимог, передбачених Законом, встановити  ступінь захисту  у вигляді захисної сітки визначеної поліграфічним підприємством, яке буде  виготовляти виборчі бюлетені.  Встановити, що виборчі бюлетені для  голосування в єдиному одномандатному сільському  виборчому окрузі з виборів Дівичківського сільського голови повинні бути однаковими за розміром, надруковані державною мовою на однаковому папері та розміщений  на одному аркуші, з текстовою частиною лише з одного боку, відповідного змісту, світло-рожевого кольору з виборів сільського голови  Дівичківської сільської  ради  Дівичківської об’єднаної територіальної громади для голосування в єдиному одномандатному сільському  виборчому окрузі.

Голова Дівичківської сільської

територіальної виборчої комісії                                                                Я. Петрик

Секретар Дівичківської сільської