Дівичківська територіальна громада
КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ДІВИЧКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Просимо Вас долучитися до формування Реєстру територіальної громади. Реєстр громади - це сучасна автоматизована база даних, яка створена для спрощення процедури обміну інформацією про реєстрацію місця проживання громадян між органами влади та забезпечення потреб громади в автоматизації процесів.

Ті жителі, дані яких є в Реєстрі, зможуть не витрачати особистий час для отримання різного виду довідок із питань нарахування субсидій, отримання матеріальної допомоги тощо. Це спростить процедуру і збереже Ваш час.

Тому просимо Вас, при наявності вільного часу, відвідати з документами (паспортами, для неповнолітніх дітей – зі свідоцтвами про народження, документами на право власності на житло) Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету сільської ради для уточнення персональних даних та наповнення Реєстру територіальної громади за адресою: с.Дівички, вул.Гагаріна, 10/1.

Дівичківської сільської ради

Повідомлення про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги!

Київське квартирно експлуатаційне управління на виконання пункту 7 частини другої статті 4, абзацу першого частини четвертої статті 10 Закону України від 09.11.2017 № 2189-VIII «Про житлово-комунальні послуги», наказу Мінрегіону від 05.06.2018 №130 «Про затвердження Порядку інформуванняспоживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги  з обґрунтуванням такої необхідності»,  доводять до відома споживачів інформацію про зміну тарифу на послуги з водопостачання та водовідведення.

19:34:09 06.12.2020