Блискавкозахист встановлюють у приміщенні Дівичківського навчально-виховного об'єднання

Дата: 25.03.2021 11:13

Тривають роботи з протипожежної небезпеки та виникнення надзвичайних ситуацій в закладах освіти Дівичківської сільської ради.

Так сьогодні розпочалися роботи зі встановлення блискавко захисту у приміщення Дівичківського навчально-виховного об’єднання Дівичківської сільської ради.

Роботи зі встановлення виконують працівники Комунального підприємства «Житлово-комунальне господарство Дівичківської сільської ради». Техніку для здійснення роботі надало СТОВ «Старинська птахофабрика».

Як зазначає голова Дівичківської сільської ради Олександр Слюсар: "Наразі, безпека дітей - одне із пріоритетних завдань місцевого самоврядування Дівичківської громади. Нещодавно в Ковалинському НВО було встановлено систему автоматичної пожежної сигналізації та систему оповіщення про пожежу. І ми продовжуємо здійснювати заходи з протипожежної безпеки й в інших навчальних закладах громади".