Розчистка доріг Дівичківської громади

Дата: 15.01.2021 10:09

Учора, 14 січня, Україну накрив сніговий циклон.

Станом на зараз також йде сніг, але погоду ускладнюють ще й сильні пориви вітру.

Вчора і сьогодні на дорогах Дівичківської громади працює снігоприбиральна техніка.

Розчищають дороги від снігових заметів два трактори з насадками Комунального підприємства «Житлово-комунальне господарство» Дівичківської сільської ради.

Першочергово були розчищені центральні вулиці населених пунктів. Дороги між селами перебувають в обслуговуванні ТОВ «СпецКомплектПостач», тому саме їхня техніка працює на цих автошляхах і посипає їх піщано-соляною сумішшю.

До розчистки доріг Дівичківської ТГ долучилися й місцеві фермерські господарства, які щороку надають свою власну техніку для боротьби зі сніговими заметами.

Висловлюємо вдячність за співпрацю на благо громади керівництву СГ ТОВ «Ніка», СГ ТОВ «Тіволі Фюр», ФГ «Бебешко В.І.»., ФГ «Байрон Агро», ТОВ «Агротрейд груп», ТОВ «Єрківці-2».