Звернення голови з нагоди Дня Гідності та Свободи

Дата: 21.11.2020 08:30

Шановні жителі Дівичківської об’єднаної територіальної громади

та Переяславщини!

21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи.

Сьогодні ми віддаємо шану справжнім патріотам України, тим, хто виступив на захист демократичних цінностей, відстоював національні інтереси, а головне – прагнув бути справжнім європейцем і йшов до своєї мети.

Цей день, поєднав у собі дві визначні події, дві революції: Помаранчеву і Революцію Гідності. Вони назавжди закарбуються у пам’яті кожного свідомого українця.

Вірю, що страшні й водночас визначні розповіді про події тих днів, будуть передаватися з покоління в покоління, як незгасна пам’ять про справжніх героїв, справжніх революціонерів, які не боячись нікого і нічого, відстоювали своє законне право, жити у вільній і незалежній державі.

Наразі, на сході України триває війна, ми не маємо морального права забувати про тих, хто зараз, у цю хвилину на передовій, хто оберігає наш спокій і наше життя.

Я низько вклоняюсь полеглим Героям Небесної Сотні, учасникам антитерористичної операції та операції об’єднаних сил за те, що ми маємо змогу жити у вільній країні.

Бажаю всім нам мирного неба над головою, міцного здоров’я і Божого благословення.

Вічна слава Героям, які полягли в боротьбі за свободу рідної України!

Із повагою,

голова Дівичківської ОТГ