Вітаємо переможців фінального етапу ХV Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник»!

Дата: 09.10.2020 13:45

З метою екологічного виховання учнівської молоді, зростання інтересу школярів до вивчення природничих дисциплін та залучення їх проектної,  дослідницької та експериментальної роботи, оволодіння методами дослідження, спостереження за явищами природи, рослинного, тваринного світу рідного краю, середовища життя людини та прогнозування його змін, виявлення, розвитку, навчання і підтримки обдарованих дітей щорічно у березні-червні Міністерство освіти і науки України проводить Всеукраїнський конкурс дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник».

Фіналістом XV Всеукраїнського конкурсу цьогоріч став Степаненко Іван, учень 6 класу Стовп’язького НВО  разом зі своїм керівником дослідницької роботи Девко Галиною Миколаївною, вчителем початкових класів.

Два роки кропіткої праці над роботою «Дослідження проживання бджіл у дуплі дерева» (номінація «Тваринний світ»): спостереження, дослідження, аналіз, узагальнення, підготовка ілюстрованих фотоматеріалів, презентаційних матеріалів та висновків і ось результат – ІІІ місце в Україні.

Дослідницький конкурс такого рівня є досить серйозним випробовуванням для учня звичайної сільської школи, адже його конкурентами були учні великих шкіл районних і обласних центрів. Загалом, у фінальному етапі XV Всеукраїнського конкурсу взяли участь учні із 22 регіонів (областей) України. Під керівництвом досвідченого і талановитого вчителя, яка забезпечила успішний науково-педагогічний супровід учнівської розробки, наш конкурсант здолав усі перешкоди, гідно пройшов усі конкурсні випробовування.

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України відзначив Степаненка Івана дипломом ІІІ ступеня, а керівника дослідницької роботи Девко Галину Миколаївну – подякою за перемогу у Всеукраїнському конкурсі.

Дівичківській громаді є ким пишатися – талановитими учнями і відданими своїй справі педагогами.