У Дівичківському Будинку культури відбувся виховний захід до Дня памяті Героїв Крут

Дата: 31.01.2020 20:22

31 січня 2020 року у Дівичківському Будинку культури відбувся виховний захід до Дня памяті Героїв Крут на тему: «Бій під Крутами… відомі й не відомі сторінки». Під час заходу учні дізналися про тяжку долю юнаків, які полягли за Батьківщину, переглянули відеоролик «Ніколи не плач» та ушанували пам’ять про них. І хоч подвиг Героїв Крут згодом забули більш, ніж на 70 років, а їхні могили за радянських часів було зруйновано, подвиг під Крутами увіковічений у пам’яті українців. Бій під Крутами став для українського народу символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність.

Проведення подібних зустрічей сприяє вихованню національно-патріотичної свідомості учнів, формуванню рис громадянина української держави, глибокої поваги та любові до Батьківщини, дає можливість поглибити знання про історичні події під Крутами та відчути їх значення у сьогоденні.

Ірина Самойленко,

директорка Будинку культури