В Дівичках відзначили Свято футбольної слави

Дата: 25.11.2019 18:41

У затишній та урочисто оформленій залі Дівичківського Будинку культури  зібралося чимало гостей, без яких футбол нашого ОТГ уявити просто неможливо.

Перш за все, до присутніх із вітальним словом звернувся очільник громади Тимофій Девко: «Від щирого серця хочу привітати усю футбольну громадськість Дівичківської ОТГ з закінченням футбольного сезону 2019 року! Всі ми є частиною однієї великої футбольної родини і разом працюємо над однією спільною справою – розвитком нашого улюбленого виду спорту. Нинішній футбольний сезон став захоплюючим та пройшов у чесній спортивній боротьбі. На старт чемпіонатів вийшла і наша команда «Дніпро». На мою думку наші футболісти не розчарували численних прихильників гри нашого краю, а за підсумком футбольного року команда справедливо посіла перше місце в першій лізі (41) в підсумковій турнірній таблиці». Також від Дівичківської сільської ради вручив кожному гравцю команди подяки та грошові винагороди. Далі слово взяла людина, яка знає усе про спорт найвищих досягнень на власному досвіді – голова Переяслав – Хмельницької районної Федерації футболу Владислав Столяренко, побажавши команді отримати приємні враження від гри та подальших високих злетів вручивши їм медалі.

Теплі слова присутні почули і від капітана команди «Дніпро» Володимира  Митрофаненка.

Святковий захід відбувся за участі танцювальних гуртів «Фієста»«Ексклюзив»«Дівичківські дівчата» та учениць 8 класу Вікторії Морозовської та Євгенії Москальвої . Захід подарував учасникам та гостям безліч позитивних емоцій та відмінний настрій. Артисти подарували для футбольної громадськості Дівичок справжнє свято спорту та мистецтва.

директор Будинку культури с.Дівички                                 Ірина Самойленко