Обговорення проектів рішень сільської ради «Про затвердження Правил благоустрою населених пунктів Дівичківської сільської ради»; «Про затвердження Правил утримання домашніх тварин на території Дівичківської сільської ради»

Дата: 15.02.2019 11:32

ПРОЕКТИ РІШЕНЬ

Дівичківської сільської ради

Обговорення проектів рішень сільської ради

«Про затвердження Правил утримання домашніх тварин на території Дівичківської сільської ради»;

На  публічне обговорення (оприлюднення) виносяться проекти рішень сільської ради «Про затвердження Правил благоустрою населених пунктів Дівичківської сільської ради», «Про затвердження Правил утримання домашніх тварин на території Дівичківської сільської ради», «Про затвердження Положення про порядок розміщення телекомунікаційних мереж, мереж зв’язку та іншого слабкострумного обладнання (Інтернету, кабельного телебачення, супутникових та ефірних телевізійних антен, антен радіозв’язку, мереж радіомовлення, охоронних засобів, інших пристроїв) в житлових будинках (гуртожитках), на опорах, що належать до комунальної власності Дівичківської сільської ради» та аналіз їх регуляторного впливу на розвиток територіальної громади. Пропозиції та зауваження до них будуть прийматися від громадян, суб’єктів господарювання, їх об’єднань, установ  та консультативних органів у здійсненні державної регуляторної політики протягом одного місяця.

Виконавчий комітет Дівичківської сільської ради.

Адреса для звернень: 08456, Київська область, Переяслав-Хмельницький район, с. Дівички, вул. Сонячна, 1-а

Графік роботи: Пн -Чт з 8.00 до 17.00

Пт. з 8.00 до 16.00